फेरि बिहे गर्ने मनिषाको चाहना, के पुरा हाेला ?Bollywood actress Manisha Koirala, left, poses for photographs with groom Samrat Dahal before getting married in Katmandu, Nepal, Friday, June 18, 2010. Koirala's marriage ceremonies with Dahal, a Nepalese businessman, are spread over three days and will be attended by family and close friends. (AP Photo/Binod Joshi)

नायिका मनिषा कोइरालाले फेरि बिहे गर्ने चाहना राखेकी छिन् । भारतीय अनलाइन पत्रिका जागरणका अनुसार मनिषाले राम्रो मानिस भेटेको खण्डमा बिहेका लागि विचार गर्ने बताएकी हुन् । मनिषा कोइराला अभिनित चलचित्र ‘मौली’ प्रदर्शनका लागि तयार भएको छ । यो चलचित्रमा उनी मुस्लिम महिलाको भूमिकामा छिन् ।

मनिषाले सन् २०१० मा सम्राट दाहालसँग बिहे गरेकी थिइन् । तर, बिहे गरेको केही महिनामै यी दुई अलग भएका थिए । तर, पनि मनिषा बिहेका लागि सकारात्मक देखिएकी छिन् । बिहेको बिषयमा उनले भनिन्-‘कुन मानिस बिहे गर्नका लागि चाहना नराख्ला र ? सुरुवातमा यो राम्रो हो, तर पछि यसलाई तपाई संझन नै सक्नुहुन्न । यदि, मलाई कोही राम्रो मानिस मिलेको खण्डमा म यो बिषयमा जरुर विचार गर्नेछु ।’

मनिषाले आफूले एक बच्चा पाल्ने इच्छा पनि व्यक्त गरेकी छिन् । उनले भनिन्-‘जब म बच्चा नै थिएँ, त्यतिबेलादेखि नै मलाई बच्चा पाल्ने रहर थियो ।’

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News