देश निर्माणमा युवाहरूकाे भूमिका महत्वपूर्ण : दिलु पन्तdilu-pantजाजरकाेट, असाेज ९

युवासंघ नेपालकाे कार्यबहाक अध्यक्ष दिलु पन्तले देशकाे नवनिर्माणमा युवाहरुको प्रमुख भूमिका रहने बताएकी छन् । युवा संघ नेपालको सातौ जाजरकाेट जिल्ला अधिवेशन उद्घाटन गर्दै उनले मुलुकमा देखिएकाे जटिलतालाई सम्बोधन गर्न बर्तमान सरकार असफल भएको बताइन ।

विदेशीकाे इसारामा नेपालमा सत्ता सञ्चालन गर्ने सोच राष्ट्रिय मुद्दालाई कमजोर बनाउने षडयन्त्र भएको बताउँदै उनले भनिन्  युवाहरुलाई राेजगार उन्मुख कार्यक्रम ल्याउन नसक्नु बर्तमान सरकार को असफलता हाे । देशमा बढेकाे विदेशी चलखेलको विषयमा सबै सजग हुनु पर्नेमा उनकाे जाेड थियाे । कार्यक्रममा युवासंघका  उपाध्यक्ष रमेश पौडेल, सचिव बचन सिंह, एमाले नेता निरज आचार्य, सिपि घर्ती लगायत नेताहरूले बाेलेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News