शर्लिन चोपडाले सेयर गरिन् राज कुन्द्रासँग फोटो, दुई वर्षअगाडि सुट भएको थियो पहिलो ‘कन्टेन्ट’काठमाडौं, साउन २८
भारतीय व्यवसायी राज कुन्द्रापछि पोनोग्राफी प्रकरणमा थुप्रै व्यक्तिहरु फसेका छन् । बलिउड अभिनेत्री शिल्पा शेट्टीका पति राज कुन्द्राको पोनोग्राफी प्रकरणमा जोडिएका केही चर्चित स्टारहरुमध्ये शर्लिन चोपडा भने खुलेर बाहिर आएकी छन् ।

अघिल्लो शुक्रबार अपराध शाखाले शर्लिन चोपडालाई ८ घण्टासम्म सोधपुछ गरेको थियो । उनले उक्त बयानपछि राज कुन्द्रासँग पहिलो कन्टेन्ट सुट गर्दाको तस्बिर सार्वजनिक गरेकी छन् ।

शर्लिनले राजसँगै एक जनाको तस्बिर पनि सेयर गरेकी छन् । उनले ट्विट गरेकी छन्, ‘सन् २०१९ मार्च २९ का दिन आम्स्प्राइमद्वारा आयोजित ‘द शर्लिन चोपडा’ एपको पहिलो कन्टेन्ट शुट हुन गरिरहेको थियो । मेरो लागि यो नयाँ अनुभव थियो किनकी पहिले कहिल्यै म कुनै पनि एपसँग जोडिएको थिइँन । आशा र जोशको माहोल थियो ।’

दुई वर्ष पहिले शुटिङ भएको उक्त तस्बिरमा शर्लिनले बिकिनी टप र शट्र्स लगाएकी छन् । शर्लिन सामान्यतयाः ग्ल्यामरस, न्यूड र टपलेस फोटोहरु र भिडियोहरु बनाइरहन्छिन् । तर, उनले राज कुन्द्रासँग नाम जोडिएपछि उनको विरुद्ध बोल्न संकोच मानिनन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News