फिल्म ‘सर्कस’को गीतविरुद्ध चोरीको आरोपएजेन्सी, पुस ५
भारतीय अभिनेता रणवीर सिंह अभिनित फिल्म ‘सर्कस’ को गीत ‘करेन्ट लगा’ विरुद्ध चोरीको आरोप लागेको छ ।

फिल्मको पहिलो गीत ‘करेन्ट लगा’ मा रणवीर र अभिनेत्री दीपिका पादुकोणले नृत्य गरेका छन् । भारतीय सञ्चार माध्यमका अनुसार उक्त गीत दक्षिण भारतीय अभिनेता अल्लु अर्जुनको ‘ब्लकबस्टर’ गीतबाट चोरी गरिएको आरोप लागेको छ ।

‘करेन्ट लगा’ गीत रिलिज हुनेबित्तिकै सामाजिक सञ्जालमा अलोचना भएको थियो । किनभने गीतको पृष्ठभूमि संगीत अल्लु अर्जुनको फिल्म ‘सराइनोडु’ को ‘ब्लकबस्टर’सँग मिल्दोजुल्दो छ । चोरी गरेकाे थाहा भएदेखि नै सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताले निर्माता र कलाकारकाे नराम्रोसँग आलोचना गिररहेका छन् ।

रोहित शेट्टी द्वारा निर्देशित यो फिल्म २३ डिसेम्बर २०२२ मा रिलिज हुँदैछ। उक्त फिल्म शेक्सपियरको लोकप्रिय नाटक ‘द कमेडी अफ एरर्स’ बाट प्रेरित छ। यस फिल्ममा रणवीर सिंह, ज्याकलिन फर्नान्डिस, पूजा हेगडे मुख्य भूमिकामा रहेका छन् ।

फिल्ममा अजय देवगन केमियो भूमिकामा देखिने छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News