कांग्रेस नेता भन्छन्– अब याे सरकारकाे काम छैन्काठमाडाैं, मंसिर १५

कांग्रेसको मझौला पुस्ताका नेता चन्द्र भण्डारी अहिलेको विवादास्पद प्रदेश नं. ५ गुल्मीका हुन्। संविधानको बहुचर्चित संशोधन प्रस्ताव दर्ता नभए पनि प्रदेश ५ चलाइने कुराले अहिले त्यतातिर आगो दन्किएको छ। उक्त प्रदेशको सिमाना हेरफेरका निम्ति दलीय रुपमा त्यताका नेता विभाजित छैनन्।

संशोधनको मामिलामा स्वयम् नेपाली कांग्रेस पनि प्रष्ट भूमिकामा उभिएको छैन। द्धिविधाग्रस्त नेतृत्व र निर्णयहीनताका कारण पार्टीको संस्थापक संस्थापक निर्णय आउँदैन तर चन्द्र भण्डारीजस्ता नेता आफ्नो सरोकारको मामिलामा आफूअनुकूलको भूमिका खेल्ने गर्छन्। संविधान संशोधनको प्रसंगमा जनआस्था साप्ताहिकले उनीसँग लिएको अन्तरवार्तामा उनले वर्तमान सरकारको काम नभएको बताएका छन्।

साथै उनले बुद्धभूमिमा हिंसा निम्त्याउने काम कसको इशारामा हुँदैछ भनेर प्रश्न समेत गरेका छन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News