३१ किलो सुनसहित तीनजना पक्राउकाठमाडौँ, पुस २१

काठमाडौंको गौशालाबाट ३१ किलो अवैध सुनसहित प्रहरीले विहीबार तीनजनालाई पक्राउ गरेको छ । दुबईबाट ल्याइएको उक्त परिमाणको सुनसहित प्रहरीको फन्दामा पर्नेहरुमा गोपालबहादुर शाही, सन्तोष काफ्ले र दीनबन्धु थापा रहेका छन् ।

उनीहरुमध्ये दुबईबाट आएका शाहीले उक्त सुन ल्याएको र त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाटसमेत ‘पास’ गराएका थिए । १०–१० तोलाका बिस्कुटको दुई सयथान सुन हेलिकोप्टरको पार्टपूर्जासँगै लुकाएर ल्याएको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको छ ।

उक्त सुनको मूल्य नेपाली बजारमा झन्डै १५ करोड रुपैयाँ पर्दछ । यति ठूलो परिमाणको सुन कसको हो भन्ने खुलेको छैन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News