संसद बैठक आज पनि बस्दैकाठमाडौं, पुस २६

व्यवस्थापिका संसदको बैठक आज पनि बस्दैछ । दिउँसो १ बजे बस्ने बैठकमा बैंक तथा वित्तीय संस्थासम्बन्धी अर्थ समितिको प्रतिवेदन पारित गर्ने कार्यसूची छ । त्यसअघि शून्य तथा विशेष समयमा सांसदहरूले समसामयिक विषयमाथि सरकारको ध्यानाकर्षण गर्नेछन ।

हिजो स्थानीय तहको निर्वाचनसम्बन्धी विधेयक र निर्वाचन विधेयक सैद्धान्तिक रूपमा पारित भएको छ । स्थानीय निर्वाचनका लागि महत्त्वपूर्ण दुवै विधेयकमा कुनै संशोधन दर्ता गर्न चाहेमा सांसदहरूलाई ७२ घण्टाको समय दिइएको छ ।

निर्वाचनसम्बन्धी विधयेकको सैद्धान्तिक छलफल सकिएकाले सांसदहरुलाई संशोधनका लागि समय दिइएको संसद सचिवालयले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News