चुनौती सामना गर्न सरकारलाई नेता नेपालको सुझावकास्की ,फागुन १५

एमाले नेता माधवकुमार नेपालले स्थानीय तह निर्वाचनको मिति घोषणापछि सरकारले खुट्टा कमाउनुको साटो चुनौती सामना गर्न आँट राख्नुपर्ने बताएका छन । प्रेस चौतारी कास्कीको आयोजनामा आज पोखरामा आयोजित पत्रकार भेटघाटमा बोल्दै नेपालले कसैले समर्थन फिर्ता लिन्छु भनेर घुर्की लगाउँदैमा सरकारले खुट्टा कमाउनु नहुने बताएका छन ।

संसदमा दर्ता भएको संविधान संशोधनको प्रस्ताव पारित नभए मधेसी मोर्चाले सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिन चेतावनी दिएको प्रसंगमा नेपालले भाषा, नागरिकता र प्रदेशको सीमांकनका विषयमा एमाले असहमत रहेको बताए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News