Deshko News
१३ आश्विन २०८०, शनिबार

काठमाडौं महानगरको ताजा मतपरिणामः एमाले लम्किँदै, कांग्रेस पछारिँदैकाठमाडौं, जेठ ६
काठमाडौं महानगरपालिकाको पछिल्लो मतपरिणामअनुसार नेकपा एमाले अग्रस्थानमा छ। एमालेका मयेरका उम्मेदवार विद्यासुन्दर शाक्य आफ्ना निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका राजुराज जोशी भन्दा ५  हजार ३७० मतले अगाडि छन् ।

उनले १७ हजार ४५ मत प्राप्त गरेका छन् भने काँग्रेसका जोशीले ११ हजार ६७५ मत ल्याएका छन् । त्यस्तै, तेस्रो स्थानमा विवेकशील नेपाली दलकी रञ्जु दर्शनाले ६ हजार ८०४ मत प्राप्त गरेकी छन् भने साझाका किशोर थापा ५  हजार ६६ मतसहित चौथो स्थानमा छन् । पाँचौं स्थानमा रहेका माओबादी केन्द्रका सर्वोत्तम डंगोलले १ हजार ९५९ प्राप्त गरेका छन् ।

 

प्रकाशित मिति: ६ जेष्ठ २०७४, शनिबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News