Deshko News
१६ आश्विन २०८०, मंगलबार

दुई छोरा फरक–फरक पार्टीबाट उम्मेदवार, ८७ वर्षीया आमालाई धर्मसंकटकाठमाडौं, जेठ १०
कसैलाई पार्टीबाट उम्मेदवार नपाएरको चिन्ता भइरहेका बेला बर्दियामा भने एउटै दाजुभाई फरक–फरक पार्टीबाट उम्मेदवार बनेका छन् ।

टिकट पाएकोमा उनीहरु आ–आफ्नो ठाउँमा खुशी भएपनि उनीहरुका ८७ वर्षीया आमा भने धर्मसंटकमा परेकी छन् । एउटै पदमा एउटै वडाबाट दुई छोराले फरक फरक पार्टीको उम्मेदवारी पाएपछि ८७ वर्षीय सन्तु अधिकारी अब चुनावमा कुन छोरालाई भोट दिने र कसलाई नदिने भन्ने संकटमा परेकी छन् ।

जेठ ३१ गते हुने दोस्रो चरणको निर्वाचनमा गुलरिया नगरपालिका वडा नं. २ को वडाध्यक्ष पदमा नेपाली कांग्रेसको तर्फबाट सन्तुको जेठा छोरा कृष्ण अधिकारी र नेकपा एमालेको तर्फबाट कान्छो छोरा टंक अधिकारीले उम्मेदवारको टिकट पाएका छन् । जसले गर्दा आमालाई धर्मसंकट परेको आजको कारोबार दैनिकमा खबर छ ।

आमा सन्तु यसपटक चुनावमा भोट हाल्न नजाने मनस्थितिमा पुगेकी छन् । ‘निर्वाचनका दिन बिरामी भएर मत हाल्न नसकेको भए हुने थियो’, उनले गम्भीर हुँदै भनिन्, ‘मेरो लागि दुवै छोरा बराबर हुन्, कसलाई नजिकैको ठानेर मत दिनु ?’

प्रकाशित मिति: १० जेष्ठ २०७४, बुधबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News