Deshko News
१५ मंसिर २०८०, शुक्रबार

राजपालाई मनाउने प्रयासमा कांग्रेस, आज छलफल गर्ने


 


काठमाडौं, १३ जेठ

काँग्रेसले आज दोस्रो चरणको स्थानीय तहकोे निर्वाचनका सम्बन्धमा राष्ट्रिय जनता पार्टी (राजपा) नेपालका शीर्ष नेतासँग छलफल गर्ने भएको छ ।

बिहान ९ बजे पार्टी कार्यालय सानेपामा बस्ने बैठकमा काँग्रेसले राजपा नेपाललाई निर्वाचनमा सहभागी भई निर्वाचनलाई सफल बनाउन आग्रह गर्ने बताइएको छ । राजपा नेपालका शीर्ष नेताको आज बसेको बैठकले निर्वाचनमा सहभागी नहुने निर्णय गर्दै आन्दोलनका कार्यक्रमसमेत सार्वजनिक गरेको छ ।

विभिन्न माग राखी आन्दोलनरत राजपा नेपालका माग सम्बोधन गर्ने क्रममा सरकारले केही दिनअघिमात्र २२ स्थानीय तह थप गर्नेसहित स्थानीय तहको सीमाङ्कन फेरबदल गरेको थियो । जुन निर्णय तत्काल कार्यान्वयन नगर्न सर्वाेच्च अदालतले अन्तरिम आदेश जारी गरेको छ । रासस

प्रकाशित मिति: १३ जेष्ठ २०७४, शनिबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्