मञ्जुलले यसरी पोखे साथीको वेदनाउर्लाबारी (मोरङ), १९ चैत । मोरङको उर्लाबारीका मुर्तिकार मञ्जुल मितेरीको ‘आज मेरो साथीले’ बोलको गीत सार्वजनिक गरेका छन् । उनकै शब्द,संगीत र गायन रहेका उक्त बोलको गीत सोमबार सार्वजनिक भएको हो ।

जापानमा विश्वकै ठूलो बुद्धको मुर्ति निर्माण गरिरहेका मितेरीले नेपाल आएको बेला उक्त गीत रेकर्ड गराएका थिए । उनी गायनसँगै शब्द र संगीतमा पनि दख्खल राख्छन् । उनी यी विधाबाहेक साहित्यमा पनि सक्रिय छन् । उनले अर्काको देशमा पुस्तकसमेत प्रकाशन गरिसकेका छन् । उनले उसु खेलका प्रशिक्षकसमेत हुन् । उनले बिसं.२०८४ सालभित्र विश्व प्रशिद्ध ब्यक्तिका एक हजार मुर्ति राष्ट्रलाई दिने घोषणा गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

 

सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
प्रकाशक / सम्पादक :ध्रुव सुवेदी
     
           
facebook
© 2019 Deshko News