सरोकारवाला निकायलाई व्यङ्ग्य, पत्रकारले आफै उठाए फोहोर (तस्बीरसहित)धनगढी, वैशाख १९
धनगढीको मुख्य स्थान दशरथ भीम उद्यान अगाडि लामो समयदेखि थुप्रिएको फोहोर कसैले पनि नउठाएपछि केही युवा पत्रकारहरुको समूहले आफै उठाएको छ ।

उद्यानको अगाडि सडक छेउमै राखिएको फोहोर सरोकारवाला निकायले नउठाएको भन्दै पत्रकारहरुको समूहले व्यङ्ग्यात्मक रुपमा आफै फोहोर उठाएका हुन् । उद्यान अगाडिको फाहोर पत्रकारहरुले उठाउनु परेको भन्दै स्थानीयले उपमहानगरपालिका र उद्यानको आलोचना गरेका छन् ।

उनीहरुले दशरथ भिम उद्यानको फोहोर व्यवस्थापन गर्ने जिम्मेवारी भएपनि अमानवीय ढंगले लामो समयदेखि सडकमा फोहोर थुपारेको भन्दै आक्रोशसमेत व्यक्त गरेका छन् । युवा पत्रकारहरुको समूहले तीन ट्रली फोहोर उठाएर फालेको पत्रकार कमल साउँदले बताए । उनले कैयाैं पटक फोहोर उठेन भनेर समाचार लेख्दा पनि सम्बन्धित निकायको ध्यान नजाँदा दवाव दिने उद्देश्यले पत्रकार साथीहरु मिलेर फोहार उठाएको बताए ।

यसअघि धनगढी उपमहानगरपालिकाले उद्यान संरक्षणको जिम्मा लिएको स्वाँर कन्ट्रक्शनले नै फोहोर उठाउनुपर्ने बताएको थियो भने स्वाँर कन्ट्रक्शनले भने कुनै वास्ता नै गरको थिएन ।

वडाध्यक्ष बने दर्शक


पत्रकारहरुको समूहले लामो समयदेखि थप्रिरहेको फोहोर उठाइरहदा सरोकारवाला निकायका व्यक्तिहरु भनेर रमाइलो मानेर दर्शक बनिरहेका थिए । पत्रकारहरुले फोहोर उठाइरहेका बेला भीम उद्यानका व्यक्ति र धनगढी उपमहानगरपालिकाका जनप्रतिनिधिहरु दर्शक बनेर हेरिरहे ।

त्यसक्रममा धनगढी उपमहानगरपालिकाका प्रवक्ता तथा वडा नम्बर १ का वडाध्यक्ष सन्तोष मुडभरी पनि नजिकैबाट पत्रकारहरुले सरसफाई गरिरहेको दृष्य नियालिरहेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News