असारे झरीमा भुँईकटरेको घरमा बिजोग (भिडियो सहित)युटुबमा गीत गाएर भाइरल भएका झापा दमकका १२ वर्षिय बाल गायक अशोक दर्जीको मिलनसार साथी टिकाराम धिमाल (भुँईकटरे) को घर असारे झरीमा बिजोग भएको छ ।

अशोक दर्जीको घर शिलान्यासका क्रममा भुँईकटरेको घरको पिडादायक अवस्था देखेपछी उर्लाबारी ७ का दिपक न्यौपानेले आफ्नो बेथेल बोर्डिङ स्कुलमा होस्टलसहित निशूल्क पढ्ने व्यवस्था मिलाउनु भएको थियो । अशोक दर्जी पनि सोही बिद्यालयमै निशूल्क होस्टलसहित पढ्दै आएका छन् । अशोक र भुँईकटरे गाउँमा मिलनसार साथी हुन् ।

बालगायक अशोक दर्जीको घर निर्माण भएपछि भुँईकटरेको घरको निर्माण भने अझै सुरु भएको छैन । अशोक दर्जी घर निर्माण समितिका अध्यक्ष पुर्णबहादुर वाईवाका अनुसार भुँईकटरेको पनि चाँडै घर निर्माण सुरु गरिनेछ । उनको घर निर्माणका लागि पनि देशबिदेशबाट सहयोग जुटिरहेको र थप सहयोगको अपिल गर्नुभएको छ । हेर्नुहोस् पुरा भिडियो  :

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News