मोरङका स्वास्थ्य प्रमुख र उपप्रमुखको भेला मिक्लाजुङमामोरङ, असोज ८

मोरङ जिल्लाका १७ वटा स्थानीय तहका स्वास्थ्य प्रमुख र उपप्रमुखहरुको एक दिने अन्तरक्रिया मोरङको मिक्लाजुङमा आज सम्पन्न भएको छ ।

मिक्लाजुङ गाउँपालिकास्थित सभाहलमा सम्पन्न कार्यक्रममा स्थानीय स्तरमा स्वास्थ्य संस्थामा देखीएका समस्या र तिनका सामधानका उपायबारे छलफल भएको मिक्लाजुङ गाउँपालिका स्वास्थ्य संयोजक चिन्तामणी पोख्रेलले बताउनुभयो । कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै मिक्लाजुङ गाउँपालिकका अध्यक्ष तथा कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि देवीप्रसाद आचार्यले स्वस्थ्य मानब जिवनको संवेदशिल पाटो भएकाले स्वस्थ्य क्षेत्रमा गाउँपालिका पुर्ण प्रतिबद्ध भएर लागि पर्ने बताउनुभयो ।

कार्यक्रममा मिक्लाजुङ गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत युवराज आचार्यले स्वास्थ्य नै धन भएकाले यस बिषयमा गम्भिर भएको बताउनुभयो । कार्यक्रम मोरङ जिल्ला स्वास्थ्य समन्वय समितिका अध्यक्ष मुरारी आचार्यको सभापतित्वमा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News