पन्तको हत्या घटनामा संलग्नलाई कारबाही गर्न माग गर्दै प्रदर्शनविराटनगर, मंसिर १६

कंचनपुरकी निर्मला पन्तको बलात्कारपछि हत्या गरिएको घटनामा संलग्नलाई तत्काल पक्राउ गरेर कारवाहीको दायरामा ल्याउन माग गर्दै विराटनगरमा प्रदर्शन गरिएको छ ।

विराटनगरमा पन्तको हत्यारालाई कारवाहीको माग गर्दै नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेत्रृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले आज प्रदर्शन गरेको हो । प्रदर्शनमा गाउँगाउँबाट नेकपाका नेता कार्यकर्ता उपस्थित थिए । प्रदर्शनमा सहभागीले हत्याको घटना भएको लामो समय सम्म पनि दोषी पत्ता लाग्नु नसकेको भन्दै आपत्ति जनाएका छन् ।

उनीहरुले सरकारको गैर जिम्मेवारी पनकै कारण हत्यारा पत्ता लाग्न नसकेको भन्दै आक्रोस पोखे । विप्लव नेत्रृत्वको नेकपाले बढ्दो महँगी र भ्रष्टाचार अन्त्यको माग पनि गरेको छ । पार्टीले प्रदर्शन गर्ने पूर्वघोषित कार्यक्रम अनुसार प्रदेश १ को अस्थायी मुकाम विराटनगरको सुरक्षा व्यवस्था भने कडा पारिएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
सम्पादक : अंकुश कुँवर
     
           
facebook
© 2021 Deshko News