Deshko News
१८ आश्विन २०८०, बिहिबार

रवीन्द्र अधिकारीकी श्रीमति विद्याको भावुक भाषण, रुवाईन सबैजनालाई (भिडियो)हेलिकप्टर दुर्घटनामा परि नेपाल सरकारका संस्कृती, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्री तथा युवा नेता रवीन्द्र अधिकारीको श्रद्धाञ्जली सभा उनकै निवास पोखरा ५, मालेपाटनमा सम्पन्न भएको छ । श्रद्धाञ्जली सभामा गण्डकी प्रदेशमा मुख्यमन्त्री, मन्त्रीहरु लगायत बिभिन्न राजनीतिक दलका प्रतिनीधि, शुभचिन्तकहरुको सहभागीता रहेको थियो ।

श्रद्धाञ्जली सभालाई रवीन्द्रकी श्रीमती बिद्या भट्टराईले आउने र सहयोग गर्ने सबैलाई धन्यावादका शब्द राख्दा सबैका आँखा रसाएका थिए । उनले रवीन्द्र श्रीमान जस्तो नभएर साथी जस्तो भएको र उनका सपनालाई अब सरकारले र पार्टीले पुरा गर्नुपर्ने बताईन् ।

प्रकाशित मिति: २१ फाल्गुन २०७५, मंगलबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News