मन्त्रीकाे खर्च : २० हजारकाे कार्यक्रम उद्घाटन गर्न तीन लाखमा हेलिकप्टर चार्टर


 


काठमाडाैं, चैत्र १८

साइकल चढेर चर्चा बटुलेका जनसंख्या तथा वाताबरणमन्त्री विश्वेन्द्र पासवानले अवसर पाउँदा भने हेलिकप्टर चढेर राज्यको लाखौँ रुपैयाँ दुरुपयोग गरेका छन् । आफ्नो मन्त्रालयमा कार्यरत कर्मचारी तथा सुरक्षाकर्मीलाई समेत साइकल चढ्न लगाएका उनी हेलिकप्टर चार्टर गरेर मंगलबार कार्यकर्ता र केही कर्मचारी सहित सिरहाको बेल्हा पुगेका थिए ।

२० वाटको सोलार बत्ती उद्घाटन गर्न हेलिकप्टर चार्टर गरेका मन्त्री पासवानको यो कदमलाई मन्त्रालयकै अधिकारीले रुचाएका छैनन् ।लाखौं खर्च गरी सोलार बत्ती उद्घाटनमा पुगे पनि १ थान सोलारको मूल्य १० हजार रुपैया पर्छ ।

मन्त्री पासवानले सिरहामा २ थान सोलार बत्तीको उद्घाटन गरे । २० हजार मूल्यबराबरको सोलार बत्ती जडान गर्ने कार्यक्रममा उनको तडकभडक बढी नै देखिएको मन्त्रालयका अधिकारी बताउँछन् । उनीहरुका अनुसार पहिला गाडीमै जाने तयारी भए पनि मन्त्री पासवानकै आग्रहमा हेलिकप्टर चार्टर गरिएको हो ।

प्रकाशित मिति: १८ चैत्र २०७२, बिहिबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्