भाेलि चक्काजाम नहुनेकाठमाडाैं, जेठ १३

यातायात ब्यवसायीले गरेकाे दुई दिने चक्काजाम भाेलि नहुने भएकाे छ । यद्यपी सरकारसँगकाे अाजकाे बार्ता भने मिल्न सकेन् । सडक नियमविपरित सवारी चलाउनेलाई गरिने जरिवाना विृद्धिको विरोधमा चक्काजाम गरेका यातायात व्यावसायी र सरकारबीचको आजको वार्ता भोली पुनः बस्नेगरी स्थगित भएको छ ।

यातायात व्यवस्था विभागमा बसेको वार्ता भोली शुक्रबार बिहान १० बजे पुनः बस्नेगरि स्थगित भएको हो । वार्ताकाक्रममा व्यवासायीले आगामी दिनमा चक्काजाम तथा बन्द लगायतका काम नगर्ने जानकारी दिएको विभागका महानिर्देशक चन्द्रमान श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

नेपाल यातायात व्यवसायी राष्ट्रिय महासंघका महासचिव सरोज सिटौलाले शुक्रबार बस्ने वार्ताको निर्णयपछि मात्र दोस्रो चरणको आन्दोलनका कार्यक्रम घोषणा हुने बताए । उनले सरकारले आज गिरफ्तार गरेका सबै ५ सय मजदुरलाई बिनासर्त छाडेको समेत जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News