जन्ती बाेकेकाे बस दुर्घटना, ४४ घाइतेकाठमाडाैं, भदाै ९

जन्ती बोकेको बस पल्टँदा ४४ जना घाइते भएका छन् । नगरकोटबाट जन्ती लिएर कोटेश्वर तर्फ आउँदै गरेको बा ४ ख १९०५ नम्बरको बस कमलविनायक भत्केको पाटी नगरकोट वैकल्पिक सडकखण्ड अन्तर्गत जीतपुरमा पल्टँदा ४४ जना घाइते भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

घाइते मध्ये २१ जनाको भक्तपुर अस्पताल, २१ जनाको मध्यपुर अस्पताल र २ को अर्थोपेडिक जोरपाटीमा उपचार भइरहेको महानगरीय प्रहरी वृत्त जगातीका डीएसपी मित्रबन्धु शर्माले बताए । २६ यात्रु क्षमताको बसमा ६० जना यात्रु बोकेको बस तीव्रगतीका कारण दुर्घटना भएको हुनसक्ने प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News