असोज ३ देखि तरुण दलको महाधिवेशनकाठमाडौं, भदौ २६
नेपाली कांग्रेसको भातृसंस्था नेपाल तरुण दलको चौथो महाधिवेशन असोज ३ गतेदेखि पाँच गतेसम्म पोखरामा हुने भएको छ । आइतबार रिपोर्टर्स क्लबमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा अध्यक्ष उदय शम्शेर राणाले अब महाधिवेशन तोकिएकै समयमा हुने बताए ।

‘अब जसरी भएपनि तोकिएको समयमा महाधिबेशन हुन्छ, यसमा कसैले पनि शंका नगरौं,’ उनले भने । nपत्रकार सम्मेलनमा अर्का केन्द्रीय सदस्य नारायण प्रसाद भटराईले महाधिवेशनको तयारी तिव्र पारिएको जानकारी दिए । यसैगरी नेपाल महिला संघको महाधिवेशन भदौ २९ गते काठमाडौंमा हुनेछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News