स्याफ्रु–टिमुरे सडक खुल्न १५ दिन लाग्नेsyafrubeshi

रसुवा, ३० भदौ । सोमबारदेखि पहिराका कारण अवरुद्ध स्याफ्रु–टिमुरे–रसुवागढी–केरुङ सडक खुलाउने काम आजदेखि सुरु भएको छ ।

रसुवाका सहायक प्रजिअ दीपक केसीका अनुसार लाङटाङ राष्ट्रिय निकुञ्जको सुरक्षामा तैनाथ नेपाली सेना नारायणदल गण र स्याफ्रु–मैलुङ सडक निर्माण गरिरहेको नेपाली सेनाको एक कार्यदलले सडक खुलाउने काम सुरु गरेको हो । गत सोमबार वृद्धिम गाविस–१ लिङ्लिङमा पहिरो जाँदा सडक अवरुद्ध भएको थियो ।
सडक खुलाउन विस्फोटक पदार्थ प्रयोग गर्नुपर्ने भएकाले पहिरामा खसेका ठूलाठूला ढुङ्गा फुटाउन प्वाल बनाउन थालिएको बताइएको छ । पहिरो हटाउन करिब १५ दिन लाग्ने स्याफ्रु–मैलुङ सडक निर्माण कार्यदलले जनाएको छ । सडक अवरुद्ध हुँदा केरुङबाट सामान लिई आएका सयाँै कन्टेनर टिमुरे भन्सार हातामा रोकिएको रसुवा भन्सार कार्यालयले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News