सरकारलार्इ दिएकाे समर्थन फिर्ता लिने मधेसी मोर्चाको निर्णयकाठमाडौँ, फागुन २३

संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चाले सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने निर्णय गरेको छ । नेकपा एमालेको मेची महाकाली अभियानको विरोधका क्रममा प्रहरीको गोली लागेर मृत्यु भएपछि बसेको मोर्चाको आकस्मिक बैठकले सो निर्णय गरेको हो ।

सोमबार साँझ संघीय समाजवादी फोरम नेपालको कार्यालयमा बसेको बैठकले निर्णय गरेर सरकारलाई भोलि पत्र पठाउने छ । माेर्चाले सरकारलार्इ दिएकाे समर्थन फिर्ता लिने धम्कि पटक–पटक दिदै अाएकाे थियाे । माेर्चाले फागुन २४ र २५ गते मधेश बन्दको पनि आह्वान गरेकाे छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News