पहिरोले २० जनाको मृत्युPahiro_3भोजपुर, साउन १४

अविरल वर्षापछिको पहिरोले कास्कीका भदौरेतामागी र लुम्ले गाविसमा २० जनाको ज्यान गएको छ। पहिरोमा १८ जना बेपत्ता भएका छन्। कास्कीका डीएसपी केदार रजौरेका अनुसार भदौरेतामागिमा ५ र लुम्लेमा १५ गरी २० जनाको मृत्यु भएको छ।

भदौरेतामागीमा ४ जना र लुम्लेमा १४ जना बेपत्ता रहेको रजौरेले जानकारी दिए। घाइते ३ जनालाई उपचारका लागि पोखरा पठाइएको छ ।प्रहरीका अनुसार भदौरेतामागीमा मृत्यु हुनेमा ६५ वर्षीय टीकाराम विक, ५५ वर्षीया रामुकुमारी विक, ३१ वर्षीया गौरी पराजुली, ७ वर्षीय करण पराजुली, र ६५ वर्षीया नन्दकली पराजुली छन्।

लुम्लेमा मृत्यु हुनेको सनाखत भइसकेको छैन। उद्धारका लागि भदौरेतामागी पुगेका रजौलेले बेपत्ताको खोजी भइरहेको जानकारी दिए। भदौरेमा १३ जना घाइते भएको र उनीहरुलाई उपचारका लागि पश्चिमाञ्चल क्षेत्रीय अस्पताल पुर्याइएको छ। भिषण वर्षापछि आएको पहिरोले घर पुरिँदा उनीहरुको मृत्यु भएको हो। मध्यरातमा आएको पहिरोले घर बगाएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News