मोरङमा डुबेर दुई बालकको मृत्युमोरङ, भदौँ १७

मोरङको कानेपोखरी गाउँपालिकामा आज खोलाले बगाएर र पोखरीको पानीमा डुबेर दुई बालकको मृत्यु भएको छ । कानेपोखरी गाउँपालिका – ७ स्थित चिसाङ खोलाले बगाएर सोही ठाउँका श्याम दर्जीका ६ बर्षिय छोरा रेशम दर्जीको मृत्यु भएको हो ।

आज बिहान ८ बजे घरबाट हराएका दर्जीको खोजी गर्ने क्रममा खोलाको बीचमा अड्किएको अवस्थामा शव भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ । त्यस्तै कानेपोखरी गाउँपालिका – ३ मा आफ्नै घरको माछा पोखरीमा डुबेर बिशाल राईको दुई वर्षिय छोरा अभि राईको मुत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

 

 

           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News