जनार्दन मैनाली पत्रकारिता पुरस्कार लम्साललाईविराटनगर, असोज ३

जनार्दन मैनाली पत्रकारिता पुरस्कारबाट विराटनगरका पत्रकार गणेश लम्साल पुरस्कृत हुनु भएको छ । प्रेस चौतारी र प्रेस सेन्टरले आज संयुक्त रुपमा आयोजना गरेको कार्यक्रममा लम्साललाई प्रदेश–१ का आन्तरिक मामिला तथा कानुनमन्त्री हिक्कत कार्कीले दोसल्ला ओढाएर नगद १५ हजार ५ सय ५५ रुपैयाँ र सम्मानपत्र प्रदान गर्नुभयो ।

प्रेस चौतारीले मैनालीको स्मृति दिवसका अवसरमा हरेक वर्ष एकजना पत्रकारलाई सो पुरस्कार प्रदान गर्दै आएको छ । यसअघि ९ जना पत्रकार पुरस्कृत भइसकेको चौतारीका अध्यक्ष रामचन्द्र अधिकारीले जानकारी दिनुभयो । पुरस्कृत लम्साल नयाँ पत्रिका दैनिकमा कार्यरत हुनुहुन्छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

 

 

           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News