एसपी विष्टको उनको छोराको डिएनए रिपोर्ट तयारकाठमाण्डाै । निर्मला पन्तको बलात्कारपछि भएको हत्याकाण्डमा संलग्न रहेको आरोप लागेका तत्कालिन एसपी डिल्लीराज विष्ट उनका छोरा र भतिज आयुश बिष्टको डिएनए रिपोर्ट जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुर पुगेको छ ।

यद्यपी रिपोर्टमा के उल्लेख छ भन्नेबारे अहिले सम्म प्रहरीले सार्वजनिक गरेको छैन ।प्रहरीले डिएनए रिपोर्ट तत्काल सार्वजनिक नगरेर सर्बसाधरणलाई थप शसंकीत बनाएको भन्दै सामाजिक सञ्जालहरुमा टिप्पण्ी सुरु भएको छ ।

डीएनए रिपोर्ट शुक्रबार आफूकहाँ आइपुगेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय, कञ्चनपुरका एसपी कुवेर कठायतले देशकोन्युजलाई जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News