उर्लाबारीमा सडक सुरक्षा सचेतना कार्यक्रमउर्लाबारी, असोज १५

ब्राह महिना बाह्र सामाजिक काम, युनिभर्सल युथ ग्रुपको पहिचान भन्ने नाराका साथ उर्लाबारीको युनिभर्सल युथ ग्रुपले आज सडक सुरक्षा सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

ग्रुपले उर्लाबारीको मंगलबारे, मुख्य चौक, हाटखोला र बरगाछीमा सो कार्यक्रम संचालन गरेको हो । प्रदेश नं. १ ट्राफिक प्रहरीका डिएसपी कृष्ण प्रसाईको प्रमुख अतिथ्यतामा भएको सो कार्यक्रममा एक हजार जना चालकलाई खादा ओढाएर सम्मान् गरिएको थियो । सवारी दुर्घटना कम गर्न चालकहरुलाई सम्मान्सहित सचेतना सम्बन्धी पर्चा पम्पप्लेट वितरण गरेको ग्रुपका अध्यक्ष सुनिल धिमालले जानकारी दिनुभयो ।

ट्राफिक प्रहरी कार्यालय उर्लाबारीको समन्वयमा भएको कार्यक्रममा उर्लाबारी नगरपालिकाकी उपप्रमुख लक्ष्मीदेवी भण्डारीसहित जनप्रतिनिधि, बिद्यालयका प्रधानाध्यापक लगायतको उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रम संयोजक विजय धिमालको अध्यक्षतामा सो कार्यक्रम भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News