भोजपुर नगरपालिका १ उज्यालो वडा घोषितभोजपुर, मंसिर १९

भोजपुर नगरपालिका वडा नं. एक उज्यालो वडा घोषणा भएको छ । भोजपुर नगरपालिका वडा नं. एक हेलौछाको सवै टोलमा विजुली बत्ती पुगे पछि उज्यालो वडा घोषण गरिएको छ । वडालाई उज्यालो घोषण गरेसंगै स्थानिय हर्सित बनेका छन् ।

विजुली आएपछि अध्यारोमा बस्नु पर्ने बाध्यताबाट वडा नं एक बासी मुक्त भएका छन् । विजुली पुगे पछि कम्प्युटर, मोवाल चार्ज, खाना पकाउन, साना घरेलु उद्योग संचालन गर्न सहज भएको छ । वडालाई प्रतिनिधिसभा सांसद् सुदन किरातीको प्रमुख आतिथ्य तथा भोजपुर नगरपालिकाका प्रमुख मेयर कैलाश कुमार आलेको विशेष आतिथ्य र वडा नं. एकका वडा अध्यक्ष विष्णु भुजेलको अध्यक्षताका कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News