उर्लाबारीमा मिस धिमालको अडिसनउर्लाबारी, पुस २८

धिमाल बिद्यार्थी मञ्चको आयोजनामा मिस धिमाल – २०१९ को शनिवार अडिसन भएको छ ।  उर्लाबारीमा भएको अडिसनमा मोरङसहित, झापा, सुनसरी र काठमाण्डौँका ५० जना धिमाल युवतीको सहभागिता जनाएका थिए ।

अडिसन राउण्डको निर्णायकमा टेलिभिजन प्रस्तोता तृष्णा रेग्मी, मोडल प्रमिशा बज्राचार्य, सविता धिमाल र एकराज भण्डारी रहनुभएको छ । अडिसन राउण्डबाट २५ जना युवतीलाई फाईनल राउण्डका लागि छनोट गरिने धिमाल बिद्यार्थी मञ्चका अध्यक्ष सुनिल धिमालले जानकारी दिनुभयो ।

फाईनल प्रतिपर्धामा रहेका २५ जना धिमाल युवतीलाई नेतृत्व क्षमता विकाश, फोटोसुट, धिमाल इतिहासका विषयमा अवलोकन, आरजे भिजे तालिम लगायतको प्रशिक्षणपछी फागुन ७ गते हुने फाईनल प्रतिष्पर्धाबाट मिस धिमाल घोषणा गरिनेछ ।

मिस धिमालको विजेताले नगद १ लाख रुपैयाँ, फस्ट रनर अपले ५० हजार र सेकेन्ड रनर अपले ३५ हजार रुपैयाँ पुरस्कार प्राप्त गर्नेछ । प्रतियोगिता सम्पन्न गर्न करिब २० लाख रुपैयाँ खर्च हुने आयोजकले अनुमान गरेको छ । सन् २०११ मा भएको पहिलो मिस धिमाल पछि अर्काे संस्करण हुन सकेको थिएन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
प्रकाशक / सम्पादक :ध्रुव सुवेदी
     
           
facebook
© 2019 Deshko News