नेविसंघमा काे-काे विजयी भए ? (निर्वाचित १ सय २९ को मतपरिणाम सहित नामावली)



काठमाडाैं, भदाै ३

नेपाली कांग्रेसकाे विद्यार्थी भातृ संगठन नेपाल विद्यार्थी संघकाे नेतृत्व नैनसिंह महरले  हात पारेका छन् । साउन नेस्राे सातादेखी सुरू भएकाे महाधिवेशन भदाै पहिलाे हप्ता सकिएकाे हाे ।

महाधिवेशनमा उम्मेदवार बनेर विजयी भएकाहरूकाे मतपरिणाम हेर्नुहाेस्

नैनसिंह महर १४४७ – विजयी
मनोजमणी आचार्य – १३२८ (पराजित)
आनन्दराज त्रिपाठी –३४८ (पराजित)
शुभराम वस्नेत – ८७ (पराजित)
नगेनसिंह ठकुरी – ६९ (पराजित)
लक्ष्मण आचार्य –१४ (पराजित)
बचन कार्की (मुसा) – १२ (पराजित)
उपसभापतिहरु प्रदेश नम्वर –१ विकास केसी (खत्री) –१४६
प्रदेश नं. २ – संजयकुमार यादब (सिरहा) –१२०
प्रदेश नम्वर –३ – रामप्रसाद अधिकारी –२४८
प्रदेश नम्वर –४– डिल्लीराम सुवेदी –१६२
प्रदेश नम्वर ५ – श्रीप्रकाश राना – ११२
प्रदेश नम्वर ६ – खड्ग वहादुर डाँगी – ८५
प्रदेश नम्वर ७ – पुष्पकुमार शाही –१५१
छात्रातर्फ – उर्मिला थपलिया – १७२०
मधेशीतर्फ – पवन यादव – १५७५
आदिवासी÷जनजातितर्फ – नविन राई – १३५४
दलित तर्फ – सागर परियार – १४५०
महामन्त्री (दुई पदमा)
कुन्दनराज काफ्ले – १७९४ (विजयी)
सरोज थापा –१२९० (विजयी)
दीपक भट्टराई –१२८६ (पराजित)
हिमालदत्त श्रेष्ठ –१२६५ (पराजित)
शंकर पौडेल –२७८ (पराजित)
कोषाध्यक्ष –
शिव रिमाल –१२८७
सहमहामन्त्रीहरु
प्रदेश नम्वर १ – कृष्ण काकी –१२२
प्रदेश नम्वर २ – राजेश कुमार रौनियार–१०६
प्रदेश नम्वर ३– माधव प्रसाद ढकाल –१०८
प्रदेश नम्वर ४– हरिहर शर्मा –१७१
प्रदेश नम्वर ५– प्रकाश घिमिरे – ११८
प्रदेश नम्वर ६– इश्वरबहादुर विष्ट – १२१
प्रदेश नम्वर ७– अच्युतराज कलौनी –१३९
छात्रातर्फ – साधना घिमिरे –१२४५
मधेशीतर्फ – परमेश्वर साह (निर्विरोध निर्वाचित)
आदिवासी÷जनजातितर्फ – दिपेन राई (वान्तवा) –११७०
दलिततर्फ – दलिता सुनार – १६११
पिछडिएको क्षेत्र (नौ जिल्ला) वाट – अम्विका चलाउने – ६९
उपत्यकाञ्चल– प्रेमराज जोशी –८६
केन्द्रीय सदस्यहरु
छात्रातर्फ प्रदेश नम्वर १ वाट – प्रेमिका राना मगर – १९२
ममता राई – २४६
प्रदेश नम्वर २ वाट अमृता यादब –११२
मेघा शाही –१७०
प्रदेश नम्वर ३ – कल्पना पौडेल –१०८
ज्ञानु तिम्सिना –१०२
प्रदेश नम्वर ४ – जानुका पन्त –१७२
पुनम भट्ट –१८९
प्रदेश नम्वर ५ वाट अर्चना रेग्मी –१५३
अप्सरा अधिकारी –१४८
प्रदेश नम्वर ६ वाट रमा थापा –११२
सुशीला गिरी –११८
प्रदेश नम्वर ७ वाट इश्वरी वम –१६०
कौशिला कुमारी भट्ट –११८
केन्द्रीय सदस्य खुल्ला प्रदेश नम्वर १ बाट (४ जना)
चन्द्रसुन्दर खेवाङ –१०५
तीर्थराज राई –१०२
सन्तोष उप्रेति –९६
सागर प्रसाइँ – ७५
प्रदेश नम्वर २, खुल्ला (४ जना)
राजावावु प्रसाद –९१
रघुवीर कार्की –८०
सुधिर पटेल –८७
राकेश कुमार यादब र नवराज देवकोटा –७३ (मत वरावर)
प्रदेश नम्वर ३ खुल्ला (४ जना)
जयराम दाहाल –१०१
तेजवहादुर वानियाँ –९८
भोला नेपाल –८२
रत्नहरि ढुंगले –७८
प्रदेश नम्वर ४ खुल्ला (४ जना)
देवकृष्ण पराजुली –९३
भानुभक्त ढकाल –९३
रामचन्द्र भट्टराई –९४
शंकरराज घिमिरे –८६
प्रदेश नम्वर ५ वाट (४जना)
लेखनाथ भट्टराई –१०३
हरिवोल भट्टराई –९७
सुदर्शन खनाल –८६
टंकप्रसाद पाण्डे –८४
प्रदेश नम्वर –६ वाट (४ जना)
तारक प्रतिभा केसी– ८९
हरिप्रसाद शर्मा –७७
पूर्णबहादुर शाही –७२
खड्गबहादुर वुढा –६८
प्रदेश नम्वर –७ वाट (४ जना)
दीपेन्द्र चन्द –८१
गणेश भट्ट –८०
देवराज जोशी –७४
वीरेन्द्र गिरी –६६
आदिवासी÷जनजाति छात्रातर्फ (३ जना)
पुनम लामा –२१०१
शारदा लामा तामाङ–१६०९
गीता गुरुङ –१५०८
आदिवासी÷जनजातितर्फ (६जना)
उमेश थापा मागर –७७१
गोपाल गुरुङ–८०२
चेतवहादर मगर (चेतन) –८८८
दीपेश राजभण्डारी –६१९
मिलन आले –६१४
लिखितेन्द्र श्रेष्ठ –६४४
मधेशी छात्रतर्फ (२ जना)
ममता कुमारी महतो –१६०३
अस्मिता वर्मा –१४४८
मधेशीतर्फ (५ जना)
निरज अग्रवाल –१३५६
दिनेश शाह –१११५
विजय राय –९२७
विशाल गुप्ता –९२५
शिवशंकरकुमार गोइत (साुधु) –९०८
दलित छात्रातर्फ (२ जना)
रेखा परियार –१८२२
पम्फा गान्धारी १२९४
दलिततर्फ (३ जना)
पवन नेपाली–१०७८
पुजन गन्धर्व –८९०
चन्द्र विश्वकर्मा –८३३
थारु छात्रातर्फ (१ जना)
मिता चाधरी –१५६७
थारुतर्फ (खुल्ला)
असोककुमार चौधरी –११४१
मुश्लिम छात्रातर्फ (१जना) सितारा वानु (निर्विरोध निर्वाचित)
मुश्लिम खुल्लातर्फ (१ जना)
मो. पिरोज आलम –१०३५
अपाङ्ग छात्रातर्फ (१ जना) –कल्पना खड्का (निर्विरोध निर्वाचित)
अपाङ्ग खुल्लातर्फ (१जना)
दिपेन्द्र खड्का –८१४
उपत्यकाञ्चल छात्रातर्फ (२ जना) –
एलिजा ढकाल –२०२
रुपा पोखरेल –१४८
उपत्यकाञ्चल खुल्लातर्फ (४ जना)
कमल वुढा –१३२
जयन्द्रवहादुर स्वाँर –१२८
डम्वरराज जोशी –१११
सुशील भट्ट –१६१
प्राविधिक छात्रातर्फ (१ जना)
मेली शाह –१३८
प्राविधिक खुल्ला (२ जना)
कुलराज खनाल –७६
पुष्पराज वस्नेत –५९
संस्कृत विश्वविद्यालयतर्फ (२ जना)
विजय गौतम –२९
लक्ष्मण पन्थी –२६
पूर्वाञ्चल विश्वविद्यालयतर्फ (२ जना)
सुवास कठायत –३९
विप्लव खड्का र उज्वलराम घिमिरे –२८ (मत बराबर)
पोखरा विश्वविद्यालय (१ जना)
नवराज त्रिपाठी –५९
मध्यपश्चिम विश्वविद्यालय (१ जना)
अनिलबहादुर शाही –१२
सुदूरपश्चिम विश्वविद्यालयतर्फ (१ जना)
कैलास चन्द –१६
त्रिभुवन विश्वविद्यालय केन्द्रीय क्याम्पसतर्फ (१जना)
प्रकाश सेढाइँ –७९
त्रिभुवन विश्वविद्यालय केन्द्रीय क्याम्पस छात्रातर्फ (१जना)
सीता गौतम (निर्विरोध निर्वाचित)
त्रिविवि आंगिक क्याम्पस (२ जना)
सुनता पोखरेल –८९
शैलेन्द्र शर्मा गौडेल –७७
कृषि तथा वन विज्ञान विश्वविद्यालयतर्फ (१ जना)
सरोज रेग्मी (निर्विरोध निर्वाचित)
काठमाडौं विश्वविद्यालय (१जना)
डा. रितेश चिमोरिया –११
सामुदायीक क्याम्पस छात्रा तर्फ (१ जना) उम्मेदवारी नपरेको ।
सामूदायीक क्याम्पस २ जना)
प्रेमबहादुर शाही –१७७
रामप्रसाद अधिकारी –१९७
पिछडिएको क्षेत्र छात्रा (१जना)
सुमित्रा शाही (निर्विरोध निर्वाचित)
पिछडिएको क्षेत्र खुल्लातर्फ (२ जना)
इश्वर धामी –४५
लोकेन्द्रवहादुर शाही –४०
विदेश क्षेत्र खुल्ला (२ जना)
मदन भण्डारी –१६
पदम भट्टराई –९
सिटिइभीटी (२ जना)
राजेश केसी –३६
अर्जुन बम –१५

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News