म विरुद्ध झुटो आरोप लगाइयो : सासंद शाहकाठमाडौं, पुस १९
कपिलवस्तु–३ का प्रतिनिधिसभाका सांसद अभिषेकप्रताप शाहलाई पक्राउ गर्न जिल्ला अदालत कपिलवस्तुले प्रहरीलाई अनुमति दिएको थियो । सासंद अभिषेक प्रतापले भने आफूविरुद्ध झुटो आरोप लगाएर राजनीतिक आडमा फसाउन खोजिएको भन्दै विज्ञप्ती सार्वजनिक गरेका छन्।

आफ्ना ड्राइभर शशीकान्त कश्यप र स्थानीय युवा श्याम मिश्राबीचको झडपमा उनले दुवैलाई छुट्याएको बताएका छन्। आफू गत डिसेम्बर ९ देखि घरमै आराम गरेर बसेको विज्ञप्तीमा उल्लेख गरेका छन्। मुद्दा दर्ता भए त्यसको प्रतिवाद गर्न जिल्ला अदालतमा हाजिर हुने समेत उनले बताएका छन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News