मोरङ कारागारमा एक कैदीको मृत्युमोरङ असार १२

विराटनगरस्थित मोरङ कारागारमा कैद सजाय भुक्तान गरिरहेका एक कैदीको आज विहान मृत्यु भएको छ ।  सुन्दरहरैंचा नगरपालिका घर भएका २५ वर्षीय उत्तम तामाङको मृत्यु भएको कारागारका स्वास्थ्यकर्मी अन्जनी पोखरेलले जानकारी दिनुभयो ।

पोखरेलका अनुसार लामो समयदेखि नशा सम्बन्धी समस्या रहेका तामाङको हृदयघात भएपछि उपचारका लागि एम्बुलेन्समा कोसी अञ्चल अस्पताल लगिएकोमा अस्पताल पुर्याउने वित्तिकै मृत्यु भएको हो । जवरजस्ती करणी मुद्धामा तामाङलाई जिल्ला अदालत मोरङले २०७० साल बैशाख १६ गते १२ वर्ष कैद सजायको फैसला सुनाएको थियो ।

उनको शव आफन्तलाई जिम्मा लगाउनका लागि कोसी अञ्चल अस्पताल विराटनगरमा राखिएको छ । तामाङलाई कारागारमा नाइकेको जिम्मेवारी पनि दिइएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News