अफगानिस्थानमा एक भाेजपुरेकाे गोलि हानि हत्याminbahadur raiअफगानिस्थान, जेठ ११

कावुलमा एक नेपालीको अज्ञात समूहले गोलीहानी हत्या भएको छ । भोजपुरको छिनामखु गाविस घर भएका मिनबहादुर भारतीय सेनाको जागिरबाट अवकास पाएपछि धरानमा घर बनाएर परिवार सहित बस्दै आएका थिए । सुनसरी घर भएका मिनबहादुर राईको चारदिन अगाडि गोली हानी हत्या गरिएको हो ।

भारतीय सेनाबाट अवकास प्राप्त भएपछी वैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा अफगानिस्थानको कावुल स्थित आइडिजि सेक्युरिटी लिमेटेडमा सुरक्षा गार्डका रुपमा काम गरिरहेका थिए । हत्याको वारेमा विद्रोहिको गोली प्रहारबाट मृत्यु भएको दाबी गरिए पनि अफगानिस्थान सरकारले हत्याको कारण बारे केही खुलाएको छैन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News