संघीय समाजवादीकाे सचिवमा अजम्बरAjambar Kanmang Raiकाठमाडाैं, साउन ९

अजम्बर रार्इ काङमाङ संघीय समाजवादी फोरम नेपालकाे सचिवमा मनाेनित भएका छन् । केन्द्रीय सदस्य रहेका काङमाङलाई सचिवमा मनोनयन गरिएको छ । शनिबार सम्पन्न संघीय समाजवादी फोरमको केन्द्रीय समितिको तेस्रो बैठकले काङमाङलाई सचिवमा मनोनयन गरेको हो ।

त्यस्तै पार्टीको केन्द्रीय सल्लाहकार समितिको प्रमुखमा डा महेशमान श्रेष्ठलाई चयन गरिएको छ । काङमाङ सचिव र श्रेष्ठ अनुशासन समितिको प्रमुखमा छनोेट भएको केन्द्रीय सदस्य पूर्णबहादुुर बस्नेतले फेसबुकमार्फत जानकारी गराएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News