विवाह खर्च कटाएर विद्यालयमा अक्षयकोषदाङ, असोज ३०

दाङका एक जोडीले शनिबार विवाहको अवसरमा अक्षयकोष स्थापना गरेका छन् । जिल्लाको तुलसीपुर–१६ वनहरी बस्ने गीता पोख्रेल र सोही ठाउँका हेमन्त अधिकारीले आफ्नो विवाहको उपलक्ष्यमा आफूहरुले पढेको जनश्रम उच्चमावि खाद्रेमा रु ५० हजार राशिको अक्षयकोषको स्थापना गरेका हुन् ।

विद्यालयमा पढ्ने बालबालिकालाई आफू सक्षम भएरमात्रै विवाह गर्नुपर्छ भन्ने सन्देशका साथै सर्वोत्कृष्ट अङ्क ल्याएर कक्षा १० मा उत्तीर्ण गर्ने दुईजना छात्र र छात्रालाई प्रत्येक वर्ष जेहेन्दार छात्रवृत्ति प्रदान गरी पढ्नका लागि थप प्रेरणा तथा सहयोग मिलोस् भन्ने उद्देश्यका साथ आफूहरुले अक्षय कोषको स्थापना गरेको नवविवाहित जोडीले बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News