ए डिभिजन लिग फुटबलमा आज दशौं चरणको खेल सकिँदैकाठमाडौं, पुस ८

शहीद स्मारक ए डिभिजन लिग फुटबलमा आज दशौं चरणको खेल सकिँदै छ । जस अन्तर्गत आज दुई वटा खेल हुँदैछन् । आजका दुवै खेल एन्फा मैदान ललितपुरमा हुने छ । बिहान ११ बजे हुने पहिलो खेलमा दुई विभागीय क्लब एपीएफ र त्रिभुवन आर्मी आमने सामने हुने छन् ।

जारी प्रतियोगितामा आर्मी १८ अंकसहित चौथो स्थानमा रहँदा १३ अंक जोडेको एपीएफ आठौं स्थानमा छ । आजको खेलमा आर्मी विजयी भए तेस्रो स्थानको थ्रीस्टारसँगको अंक दूरी १ मा झार्ने छ भने एपीएफ विजयी भए आर्मीभन्दा २ अंक कम हुँदै पाचौं स्थानमा पुग्ने छ ।

आज नै हुने दोस्रो खेलमा लिग लिडर मनाङ मर्स्याङ्दी र विभागीय क्लब नेपाल पुलिस आमने सामने हुने छन् । शीर्ष स्थानमा रहेको मनाङ नवौं चरणसम्म अपराजित रहँदै २७ अंक जोडेको छ । पुलिस १५ अंक जोड्दै पाँचौ स्थानमा छ ।

आजको खेलमा मनाङ विजयी भए दोस्रो स्थानको संकटासँग ५ अंकको अग्रता बनाउने छ । पुलिस विजयी हुँदा १८ अंक र्पुयाउने छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
सम्पादक : अंकुश कुँवर
     
           
facebook
© 2021 Deshko News